PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

Žiť s chorým srdcom čo najlepšie

Srdce – skutočne vynímočný sval, bez ktorého život nie je možný. Sval, ktorý denne prepumpuje až deväťtisíc litrov okysličenej krvi a vykoná až stotisíc úderov . . .

Aj u Vás žije určite veľa ľudí s ochoreniami srdca a ciev. Mnohí z nich sú iste na invalidnom alebo starobnom dôchodku, ale ešte by boli schopní kadečo užitočné vykonať. Možno hľadajú vhodnú inšpiráciu... Kardioklub SK vyhľadáva aktívnych ľudí s ochoreniami srdcovo-cievneho systému a pomáha im pri zakladaní nových kardioklubov - občianskych združení.
Pri zakladaní nového kardioklubu - občianskeho združenia môžete počítať s maximálnou pomocou Kardioklubu SK. Cieľom Kardioklubu SK je, aby v každom meste a obci vznikali kardiokluby, ktoré budú pomáhať nie len chorím, ale aj zdravým ľuďom, rodinným príslušníkom a priateľom chorých.
V Kardioklube SK sa môžete pýtať na všetky oblasti života s ochoreniami srdca a ciev.
Kardioklub SK vznikol v roku 2003 ako klub pacientov, ktorí sa stretli na liečení v kúpeľoch Sliač. Všetkých spájala jedná a tá istá vec, choroba srdcovo-cievneho systému a chuť žiť.

Medzi atraktívnych a exotických partnerov Kardioklubu SK patria kardiokluby z Vietnamu, Nepálu, Jamajky, Indie a Austrálie, ale aktívne kontakty máme aj s kardioklubmi v Taliansku, Nemecku, Švajčiarsku, Maďarsku, Írsku, Veľkej Británii, Srbsku a v Kanade.

Snažíme sa spolupracovať s celým svetom, pretože každý klub, každá krajina a každý jednotlivec môže byť pre nás inšpiráciou, ako s ochorením srdca a ciev žiť čo najlepšie a najdlhšie.
O kvalitách nášho Kardioklubu SK sa presvedčili aj účastníci 3.svetového Kongresu pacientskych organizácií v Budapešti, ktorý organizovala Medzinárodná aliancia pacientskych organizácií (Londýn) s podporou Európskej komisie pre zdravotníctvo.

Pridajte sa k nám a buďte s nami úspešní !

 
 
 

Image


Ak uvažujete o založení nového kardioklubu

vo Vašom meste alebo vo Vašej obci neváhajte !


Kardioklub SK Vám pomôže so založením kardioklubu a s jeho rozbehnutím. Na založenie kardioklubu stačia traja ľudia, ktorí chcú takýto klub - občianske združenie založiť. Na založenie Vám bezplatne a ochotne poskytneme potrebný písomný materiál a návod ako postupovať.

Materiál obsahuje :


- Popis ako postupovať pri zakladaní kardioklubu
- Popis ako postupovať pri registrácii kardioklubu
- Návrh - STANOVY KARDIOKLUBU
- Návrh - ROKOVACÍ A VOLEBNÝ PORIADOK KARDIOKLUBU
- Návrh - ORGANIZAČNÝ PORIADOK KARDIOKLUBU
- Návrh - DISCIPLINÁRNY PORIADOK KARDIOKLUBU
- Návrh - HOSPODÁRSKY PORIADOK KARDIOKLUBU
- Návrh - KONTROLNÝ PORIADOK KARDIOKLUBU
- Návrh - PRIHLÁŠKY
- Návrh - PREUKAZY
- Návrh - LOGO KARDIOKLUBU
- Návrh - PEČIATKY KARDIOKLUBU
- Návrh - VIZITKY KARDIOKLUBU

Celý čas činnosti Vášho kardioklubu Vám budeme nápomocní a s dôverou sa na nás môžete obracať s akou koľvek otázkou alebo problémom.

 

Pokiaľ chcete získať ďalšie informácie, s dôverou sa na nás obráťte, a my Vám na Vaše otázky odpovieme a poradíme Vám.

 


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.máj
 2024
_____________
 

NAŠI PARTNERI